Воробей: «0:3 для «Дніпра» - це занадто»

Динамо Київ 3 Листопада, 15:36 794
Воробей: «0:3 для «Дніпра» - це занадто»  | 19-27
Відомий у минулому футболіст Андрій Воробей, який свого часу пограв у «Дніпрі», прокоментував розгром дніпропетровців від столичного «Динамо».

Відомий у минулому футболіст Андрій Воробей, який свого часу пограв у «Дніпрі», в інтерв’ю «Футболу 24» прокоментував розгром дніпропетровців від столичного «Динамо».

- Перемога «Динамо» над «Дніпром» з рахунком 3:0 – для вас це несподіванка?

- Не те, щоби несподіванка… Просто «Динамо» використало свої моменти, а «Дніпро» - ні. Все-таки закономірним був би мінімальний результат. А 0:3 – це занадто для «Дніпра».

- Тобто, рахунок не відображає перебігу гри?

- Так, не відображає. Гра була приблизно рівною. «Динамо» просто на класі реалізувало свої моменти. А «Дніпро» цього зробити не зміг. Взагалі, дніпропетровці в атаці невпевнено грають, не було у них завершення атак.

- «Дніпро» не так давно програв «Карабаху», тепер фіаско у матчі із одним із головних конкурентів. У чому проблема дніпропетровців?

- Або тренерському штабу замало часу для постановки гри, або футболісти не можуть знайти спільної мови із наставником. При Рамосі деякі футболісти показували абсолютно іншу гру, швидкості. А зараз, якщо у перших іграх, завдяки цьому плацдарму «Дніпро» ще якось бігав, то зараз у них провал. Мабуть, варто подумати і робити висновки.

Гліб Ваколюк