- Трохи про Кубок. Наш найближчий суперник - київське «Динамо»...
- «Динамо» - гранд українського футболу. «Динамо», «Дніпро» та «Шахтар» я не поділяю. Це - гранди. З тих чотирьох команд, які були сіяними, нам дістався далеко не найслабший суперник.
- Як ви ставитеся до заяв з боку київського клубу про перенесення першого раунду 1/4 фіналу Кубка України на весну?
- Я противник цього. Календар був зверстаний дуже давно. З першого ж дня жеребкування. Тепер зараз для одних створюють умови, а для інших ні. Є календар. Всі повинні бути в однакових умовах. Ми однозначно будемо наполягати на тому, щоб грати в цьому році.