Під час виконання гімну Даніло (єдиний з легіонерів «біло-синіх») тримав руку на серці, таким чином висловлюючи повагу до гімну України та солідарність з товаришами по команді.


Під час виконання гімну Даніло (єдиний з легіонерів «біло-синіх») тримав руку на серці, таким чином висловлюючи повагу до гімну України та солідарність з товаришами по команді.

