Сілва вкотре висловив свою повагу до українського народу. ФОТО

Динамо Київ 3 Листопада, 17:38 4269
Сілва вкотре висловив свою повагу до українського народу. ФОТО     | 19-27
Перед початком матчу 11-го туру «Дніпро» - «Динамо» бризильський «киянин» Даніло Сілва, в черговий раз, продемонстрував повагу до національного гімну української держави.

Під час виконання гімну Даніло (єдиний з легіонерів «біло-синіх») тримав руку на серці, таким чином висловлюючи повагу до гімну України та солідарність з товаришами по команді.