Відомий український тренер та футбольний експерт Олександр Севідов, у програмі «Великий Футбол», розповів про матч «Дніпро» - «Динамо».
«Напевно, рахунок не відповідає грі. Команди рівні, але перемагає той, хто був сильнішим. І це найважливіше, коли ти борешся за чемпіонство. Коли при всіх рівних показниках, ти перемагаєш. Це і є досвід, який можна лише заробити. Ось дивіться, при рівній грі, «динамо» використало дві помилки «Дніпра». Так, погана реалізація. Але, забий «Дніпро» хоча б один гол – киянам було б набагато складніше», - розповів Севідов.
«Ми очікували, що «Дніпро» створить не один момент Калініча та один момент у Зозулі, а більше. Коноплянки не вистачало. Можливо, причина криється в нещодавній травмі, можливо в сукупності з тим, що продають, не продають, підписують не підписують. Плюс ця травма. Але, незважаючи на це, він один з небагатьох футболістів, які користуються попитом закордоном. Футболіст такого рівня не має права опускатися. У нього європейський рівень. Якщо він опускається нижче – стає блідою тінню того Коноплянки, якого ми звикли бачити», - завершив експерт.