Президент «Полтави» вдарив арбітра

Футбол України 3 Листопада, 17:59 1107
Президент «Полтави» вдарив арбітра   | 19-27
У перерві матчу ФК «Полтава» - «Нафтовик» (1:0, 15-й тур) трапився обурлививй інцидент.

У перерві матчу ФК «Полтава» - «Нафтовик» (1:0, 15-й тур) трапився обурлививй інцидент.

За інформацією footballnews.com.ua, президент полтавського клубу Леонід Соболєв відвідав суддівську, де дозволив собі рукоприкладство по відношенню до головного арбітра зустрічі Олександра Павлюка (рефері отримав удар по обличчю). Також президент ФК «Полтава» погрожував розправою.