Стефан Решко: «Ребров на правильному шляху, пора і на золото замахнутися»

Динамо Київ 3 Листопада, 18:26 725
Стефан Решко: «Ребров на правильному шляху, пора і на золото замахнутися»  | 19-27
«Динамо» – знову лідер чемпіонату! Щоб зрозуміти, наскільки ця, здавалося б, звична для багатьох поколінь столичних уболівальників фраза особливо цінна зараз, потрібно нагадати, що востаннє на чолі таблиці кияни перебували ще в квітні 2012 року. З тієї пори пройшло 939 днів...

«Результат здивував, - каже «Вестям» захисник «Динамо» 70-их Стефан Решко. - По такій грі «Дніпро» не заслуговував розгрому. Обидві команди билися за перемогу, робили це іноді жорстоко, але тільки «Динамо» вдалося реалізувати свої моменти. І тут треба похвалити Ярмоленка. Забив він майстерно, так і передачу на Кравця видав шикарну... Ребров на правильному шляху, пора і на «золото» замахнутися».