Віктор Леоненко: «Грали дві рівні команди»

Динамо Київ 3 Листопада, 18:27 1278
Віктор Леоненко: «Грали дві рівні команди»  | 19-27
Відомий футбольний експерт Віктор Леоненко поділився своїми враженнями від матчу «Дніпро» - «Динамо».

В ефірі програми «Великий Футбол», відомий футбольний експерт Віктор Леоненко поділився своїми враженнями від матчу «Дніпро» - «Динамо».

«Проблема у тому, що у «Дніпра» знову не все гарно з гольовими передачами. Один момент за гру. Ми звикли дивитись на той «Дніпро», який створює по 5-6 гольових моментів. Зрозуміло, що «Динамо» серйозний суперник, накал пристрастей. Але ж… Ось при другому голі, наприклад, Стрініч не знає, що таке діагональна страховка».

«Дві команди показали рівну гру. Тому і був такий накал пристрастей», - розповів Леоненко.