Бетао: «Гарна перемога, «Динамо»

Динамо Київ 3 Листопада, 18:58 1611
Бетао: «Гарна перемога, «Динамо»  | 19-27
Екс-захисник київського «Динамо» Еберт Вільям Амансіу або просто Бетао, поділився своїми емоціями від перемоги свого колишнього клубу.

Екс-захисник київського «Динамо» Еберт Вільям Амансіу або просто Бетао, поділився своїми емоціями від перемоги свого колишнього клубу.

- Давай, «Динамо»! Дуже добре. Гарна перемога, - написав «Бетон» на своїй сторінці у Твіттері.

Нагадаємо, що за чутками, Бетао має всі шанси аби повернутись до київського «Динамо» вже найближчим часом.