Футболісти донецького «Металургу» отримають премії за перемогу над «Шахтарем»

Футбол України 3 Листопада, 19:51 722
Футболісти донецького «Металургу» отримають премії за перемогу над «Шахтарем»   | 19-27
Генеральний директор донецького «Металургу» Євген Гайдук розповів, що всі футболісти його команди будуть премійовані за перемогу над «Шахтарем» в чемпіонаті країни.

«Звичайно, всі футболісти будуть премійовані. А як інакше? Виграти у «Шахтаря» і не преміювати футболістів - це було б несправедливо», - наводить слова Гайдука «Шахта.org».