«Звичайно, всі футболісти будуть премійовані. А як інакше? Виграти у «Шахтаря» і не преміювати футболістів - це було б несправедливо», - наводить слова Гайдука «Шахта.org».
Футболісти донецького «Металургу» отримають премії за перемогу над «Шахтарем»
Генеральний директор донецького «Металургу» Євген Гайдук розповів, що всі футболісти його команди будуть премійовані за перемогу над «Шахтарем» в чемпіонаті країни.