Колишній воротар збірної Німеччини Олівер Кан висловив думку, що нинішній голкіпер бундестім Мануель Нойєр заслуговує перемоги в голосуванні за володаря «Золотого м'яча-2014».
Нойєр увійшов до числа кандидатів на завоювання престижного призу, переможець якого буде визначений на церемонії в Цюріху 12 січня 2015. Сам Кан не вигравав «Золотий м'яч», однак двічі - в 2001 і 2002 році - займав третє місце. Нагадаємо, що єдиним воротарем, який отримував нагороду, був голкіпер московського «Динамо» і збірної СРСР Лев Яшин в 1963 році.
- Звичайно, Нойєр заслуговує перемоги. Він підняв гру воротарів на новий рівень, - цитує Кана «СЕ». - Справа не тільки в тому, як він діє в поле, а й у тому, як він читає гру. ЧС-2014 це наочно показав.
Перемога на чемпіонаті світу грає важливу роль у виборах «Золотого м'яча». Я по собі знаю, що воротареві важко стати володарем цієї нагороди, але у Нойєра шанси набагато вище, тому що він ще й польовий гравець.