30-річний захисник Амансіо Еберт Вілліан (Бетао), який відіграв за київське «Динамо» у період з 2008 по 2012 рік, повертається в український клуб. Про це у інтерв'ю «СЕ» розповів президент «Динамо» Ігор Суркіс.
«Спочатку ми сподівалися на іншого вільного агента - колишнього гравця «Ювентуса» Рето Циглера. Але оскільки він давно не грав, ми запропонували йому приїхати на перегляд, щоб протягом тижня або максимум десяти днів оцінити його стан. В принципі, готували повномасштабний контракт, але схвалення такої схеми від гравця так і не отримали. А купувати кота в мішку нам не хотілося.
Ось чому ми вирішили відгукнутися на прохання Бетао, який грав у нас колись і горить бажанням продовжити кар'єру в «Динамо». Як і Циглер, він не грав якийсь час, але, на відміну від швейцарця, проти перегляду не заперечував.
Ребров ініціативу підтримав, бразилець пройшов всі тести, і буквально перед нашою розмовою лікарі підтвердили: його кондиції перебувають на тому ж рівні, як і під час перебування динамівцем. Бракує тільки ігрової практики», - зазначив Суркіс.
Бетао передає привіт вболівальникам «Динамо» із Сан-Паулу