Орендований з «Динамо» до «Говерли» Сергій Люлька пояснив, чому його команда не змогла обіграти «Волинь» (0:0).
- Ми самі не реалізуємо свої моменти. Створюємо, а забити не можемо.
- Якісь перестановки були? Грозний давав поради?
- А які перестановки? Ми створювали моменти, грали непогано, в принципі. Що міняти? Не знаю. Не можемо забити, - наводить слова Люльки terrikon.com.