Віктор Скрипник: «Все роблю на ходу, вибору немає»

Футбол України 4 Листопада, 11:44 1038
Віктор Скрипник: «Все роблю на ходу, вибору немає»   | 19-27
Наставник німецького «Вердера» не виключає появи там українських гравців, але тільки якщо вони повністю підійдуть команді.

Наш вчорашній дзвінок застав новоспеченого наставника «Вердера» на тренуванні. «У вас є півтори хвилини — поки команда біжить чергове коло», — відразу попередив Скрипник, за спиною у якого дві перемоги в двох матчах бременців.

— Вікторе, як настрій після перших успіхів? Керівництво клубу вами напевно задоволене?

— Не буду лукавити — звичайно, все дуже раді, що команда нарешті почала перемагати. Ніхто не очікував, що нам вдасться взяти три очки в суботу в Майнці. Може, суперник нас трохи недооцінив, але це не означає, що так буде завжди. Зараз нас чекає ще більш важка гра — проти «Штутгарта». А потім двотижнева перерва, коли можна буде трохи перевести дух і спокійно попрацювати з командою. Зараз же поки доводиться все робити на ходу, в процесі, тому як вибору у нас немає.

— Напевно, з України ви отримуєте зараз дуже багато вітальних дзвінків. Який із них став особливо несподіваним і приємним?

— Особливо приємно отримувати дзвінки і листи в мейл-боксі від старих друзів. Єдине, мені й самому дуже шкода, що я не можу всім відповісти. Просто не вистачає часу. Приходжу ввечері додому, а в мене по 30-40 неприйнятих дзвінків, і половина — з України. Я багатьох номерів навіть не знаю. Звичайно, ажіотаж навколо моєї персони колись спаде, а зараз хоч і приємно, але в принципі не до цього. І взагалі, намагаюся спокійно ставитися до цієї сьогочасної славі. Через якихось пару місяців все може змінитися. Зараз ми виграли раз, другий і ніби як вже на коні, програємо — і будемо невідомо де.

— Чи можливо в перспективі поява в «Вердері» українських гравців? Наприклад, того ж «безробітного» нині Андрія Вороніна?

— Можу відповісти, не називаючи конкретних прізвищ: якщо наші скаути побачать підходящого українця, і це співпаде з нашими фінансовими можливостями, і якщо він підійде команді не тільки в ігровому, а й у людському плані, то я цьому буду тільки радий. Але тут все залежить не тільки від мого бажання. Це все — футбольний процес, рутина, можна сказати. Скаути працюють в усіх напрямках, переглядають безліч варіантів, і подивимося, що далі буде.

— Трохи змінимо тему. Що, по-вашому, відбувається зі збірною Німеччини у відборі до Євро-2016?

— Нічого особливого. Звичайний післяпереможний синдром. Після великих перемог завжди слідує певний спад. Їм потрібен якийсь час, щоб прийти в себе після того приємного потрясіння, яким стала для Німеччини перемога на чемпіонаті світу. Повірте, вони скоро повернуться на свої позиції... Все, вибачте, більше не можу говорити. Потрібно продовжувати тренування.