Іван Гецко: «Після розгрому «Дніпра» шанси «Динамо» дуже виросли»

Динамо Київ 4 Листопада, 12:03 956
Іван Гецко: «Після розгрому «Дніпра» шанси «Динамо» дуже виросли»   | 19-27
Три поразки «Шахтаря» на київських стадіонах відкинули чемпіонів країни на незвичне третє місце. Відставання від лідируючого «Динамо» складає 5 очок. Знову повернутися в боротьбу за перше місце « гірникам « буде досить складно, проте скидати донеччан з рахунків поки передчасно.

Експерт Іван Гецко радить раніше часу не виключати гірників з чемпіонської гонки.

«Після розгрому «Дніпра» шанси «Динамо» дуже зросли, - каже Гецко «Вестям». - Віддав би перевагу киянам, так як Сергій Ребров створив дуже боєздатний колектив. Хочеться інтриги, щоб у нас нарешті змінився лідер, але не варто списувати з рахунків і «Шахтар», ця серйозна по лініях команда здаватися не буде».