Ультрас «Оболонь-Бровар» смажили шашлик під час матчу. ФОТО
Футбол України4 Листопада, 12:56 3623
Ультрас київського клубу «Оболонь-Бровар», який виступає у другій лізі, під час матчу їхнього клубу з «Енергією» смажили шашлик прямо на фанатській трибуні.
Про це, фанати «Оболоні» написали на своїй сторінці у «Вконтакте» та додали фотографії.