Вболівальники «Манчестер Сіті» планують протест перед матчем з «ЦСКА»

Світовий футбол 4 Листопада, 13:34 1004
Вболівальники «Манчестер Сіті» планують протест перед матчем з «ЦСКА»   | 19-27
Вболівальники «Манчестер Сіті» збираються провести акцію протесту і повернутися спинами до стадіону під час гімну Ліги чемпіонів перед домашньою зустріччю 4-го туру групового турніру проти «ЦСКА»

, повідомляє СЕ, з посиланням на Manchester Evening News.

Причиною невдоволення шанувальників діючих чемпіонів Англії послужив той факт, що вони не були допущені до матчу між командами в Хімках, в той час як близько 300 уболівальників московського клубу змогли подивитися за грою зі стадіону.

Нагадаємо, що за рішенням УЄФА «ЦСКА» був покараний трьома домашніми матчами без глядачів за поведінку вболівальників під час гостьової зустрічі першого туру проти «Роми», проте, потім, санкція по третій грі була замінена на умовну з випробувальним терміном в 5 років.