Донецький «Шахтар» у матчі проти БАТЕ буде змушений обійтися без центральних захисників Олександра Кучера та Сергія Кривцова, пише Террикон
Кучер не встигне відновитися від пошкодження до завтрашнього поєдинку, а Кривцов продовжує тренуватися за індивідуальною програмою після надриву зв'язок.
Відтак, наразі у розпорядженні Мірчі Луческу є два центрбеки - Іван Ордець і Ярослав Ракицький.