Незабутня подія: як «Динамо» розгромило в Лізі чемпіонів «Барселону»! ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 5 Листопада, 08:29 933
Незабутня подія: як «Динамо» розгромило в Лізі чемпіонів «Барселону»! ФОТО + ВІДЕО    | 19-27
5 листопада 1997 року київське «Динамо» здобуло свою найгучнішу перемогу в Лізі чемпіонів, розгромивши з рахунком 4:0 у присутності 52,000 глядачів, що зібралися на «Камп Ноу», саму «Барселону»!

Після матчу, який назавжди золотими літерами вписаний в єврокубковуий літопис нашого клубу Валерій Васильович Лобановський був гранично точний і лаконічний:

- Зовні могло здатися, що перемога далася нам легко. Але це не так. На поле вийшли команди, що ні в чому не збиралися поступатися одна одній. Іспанська преса грунтовно підігріла атмосферу навколо матчу. Деякі висловлювання гравців «Барселони» були просто некоректні. Тому наших футболістів налаштовувати не доводилося, всі готувалися самим серйозним чином. Серед причин перемоги зазначу головні. По-перше, ми переграли «Барселону» тактично. По-друге, що надзвичайно важливо в таких іграх, хлопці дуже сильно зіграли індивідуально. Команда повністю виконала план на гру.

На жаль, три учасника тієї незабутньої перемоги над іспанським грандом Валерій Васильович Лобановський, Микола Волосянко та Андрій Гусін пішли з життя, але пам'ять про них назавжди залишиться в наших динамівських серцях!

Олег Задерновський