Сьогодні на домашньому матчі «Манчестер Сіті» проти ЦСКА Москва вболівальники «Сіті» планують висловити протест проти дій УЄФА, повернувшись спинами до поля під час виконання гімну Ліги Чемпіонів.
«Передісторія така: УЄФА покарала ЦСКА проведенням трьох домашніх матчів в єврокубках без глядачів і двох гостьових ігор із закритими фан-секторами за поведінку вболівальників.
Це сталося вже після жеребкування групового етапу, за результатами якої в групі з ЦСКА виявилися «Баварія», «Манчестер Сіті» і «Рома». Багато активних вболівальників цих клубів заздалегідь оплатили свої поїздки в Москву. 30 вересня фани Баварії не потрапили на стадіон, але змогли спостерігати за грою з висотної будівлі поруч зі стадіоном. При цьому близько 300 уболівальників ЦСКА змогли бути присутніми на матчі за запрошеннями, які були розраховані на спонсорів і партнерів УЄФА.
Ситуація повторилася 21 жовтня, коли фани «Манчестер Сіті» не змогли подивитися матч взагалі, поліція не пустила їх ні на стадіон, ні в бізнес-центр, з якого можна бачити поле. При цьому УЄФА відмовилася навіть розглядати вимоги відшкодувати уболівальникам даремно витрачені гроші, а тренер ЦСКА і місцеві журналісти дозволяли собі відбуватися жартами на питання британських журналістів під час післяматчевої прес-конференції. Місцеві вболівальники знову змогли підтримати свою команду завдяки тому, що «запрошення» УЄФА можна було купити у спекулянтів.
Фани «МанСіті» обурені таким ставленням до себе і вважають несправедливим, що вони не змогли підтримати свою команду, адже, за логікою, покарані повинні бути вболівальники ЦСКА, на яких наклали санкції. Тим більше, днями стало відомо, що УЄФА пом'якшила покарання для ЦСКА: скоротила кількість ігор «без глядачів» і в два рази зменшило штраф.
Політика подвійних стандартів і небажання розбиратися в суті проблем, а також явна гра на стороні певних країн - ось візитна картка сьогоднішнього УЄФА», - повідомляється на сторінці Druzi Dynamo у Facebook.