Головний тренер «Ольборга» Кент Нільсен поділився очікуваннями від матчу 4-го туру Ліги Європи з київським «Динамо».
«Ми будемо раді продовжити нашу суху серію. Наша задача - вивезти з Києва позитивний результат. Що нам для цього знадобиться? Відмінна гра в обороні, командна концентрація, хороший воротар, удача, потужна енергетика і гнучкість під час гри.
Незважаючи на нашу «велику перемогу» в першому матчі, «Динамо» в перші півгодини гри показало свій безсумнівний високий клас. В останньому матчі чемпіонату кияни розбили «Дніпро» з рахунком 3:0, що говорить про силу їх оборони», - наводить слова Нільсена profootball.ua.