Наставник «Ольборга»: «Наша задача - вивезти з Києва позитивний результат»

Динамо Київ 5 Листопада, 15:17 1000
Наставник «Ольборга»: «Наша задача - вивезти з Києва позитивний результат»  | 19-27
Головний тренер «Ольборга» Кент Нільсен поділився очікуваннями від матчу 4-го туру Ліги Європи з київським «Динамо».

Головний тренер «Ольборга» Кент Нільсен поділився очікуваннями від матчу 4-го туру Ліги Європи з київським «Динамо».

«Ми будемо раді продовжити нашу суху серію. Наша задача - вивезти з Києва позитивний результат. Що нам для цього знадобиться? Відмінна гра в обороні, командна концентрація, хороший воротар, удача, потужна енергетика і гнучкість під час гри.

Незважаючи на нашу «велику перемогу» в першому матчі, «Динамо» в перші півгодини гри показало свій безсумнівний високий клас. В останньому матчі чемпіонату кияни розбили «Дніпро» з рахунком 3:0, що говорить про силу їх оборони», - наводить слова Нільсена profootball.ua.