Передматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 5 Листопада, 16:08 3631
Передматчева прес-конференція Сергія Реброва     | 19-27
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів у рамках регламентної передматчевої прес-конференції напередодні матчу 4-го туру групового турніру Ліги Європи УЄФА проти данського «Ольборга».

- Яких гравців у складі «Ольборга» ви побоюєтеся?

- Данський футбол не має великих зірок, але він сильний командною грою. «Ольборг» зміг обіграти нас вдома саме завдяки командній дисципліні. Не можу сказати, кого я конкретно побоююся, ми повинні все проаналізувати і підготуватися до гри з дисциплінованою командою.

- Чи важливо для «Динамо» взяти завтра реванш з великим рахунком?

- Програвати завжди важко, з будь-яким рахунком. Зараз на зборах я сказав хлопцям, що потрібно вийти завтра на поле з холодним серцем і не грати з перших хвилин на те, щоб забити відразу 5 м'ячів. Мене влаштує і рахунок 1:0, але в домашній грі ми повинні показати зовсім інший футбол.

- Чи складно сконцентруватися на футболі через політичну ситуації в Україні?

- Спочатку гравці були трохи налякані, особливо легіонери, але зараз в Києві спокійна ситуація, і всі сконцентровані на футболі. Я бачу, що вони хочуть грати і тренуватися.

- Розкажіть докладніше, коли ви будете розраховувати на Бетао?

- Хто вам сказав, що Бетао - гравець «Динамо»? Він - вільний агент і знаходиться в клубі на перегляді, але ніякого контракту з ним ніхто не підписував. Якщо ми побачимо, що він готовий зараз грати на високому рівні, тоді будемо рекомендувати президенту підписати з ним контракт. «Динамо» - не той клуб, в який можна просто зателефонувати і попроситися грати. Не знаю, звідки у вас така інформація про Бетао.

- Як пройшла для вас трансформація з дуже гарного гравця в тренера?

- Це не так складно, якщо у вас є досвід гри в футбол та роботи з якісними тренерами. «Динамо» - команда з хорошими тренерами, які допомагають мені, а футболісти хочуть грати і тренуватися.