Наставник данського «Ольборга» Кент Нільсен і захисник команди Кеннет Еміль Петерсен провели прес-конференцію напередодні поєдинку групового етапу Ліги Європи проти «Динамо» в Києві.
- Перш за все, нам приємно перебувати в Києві, - почав тренер гостей. - Ми усвідомлюємо, що два тижні тому досягли дуже великого успіху в домашньому матчі. «Динамо» - найсильніша команда з тих, у яких нам вдалося виграти за 4 роки моєї роботи з «Ольборгом». Але ми розуміємо, що нам трошки пощастило. Завтра ми повинні поліпшити свою гру, бо дуже поважаємо команду «Динамо». У киян хороші результати в чемпіонаті, це справляє певне враження, так що завтра ми чекаємо складного матчу. «Ольборг» повинен зіграти надійніше в захисті і контролі м'яча, а також буде розраховувати на контратаки.
З дев'ятнадцяти гравців, яких ми привезли до Києва, є проблема тільки з 18-м номером, Якобсеном, - у нього ушкодження спини. Сьогоднішнє тренування покаже, чи зіграє він завтра.

- Питання Кеннету Петерсену. Як захисник, ви очікуєте багато роботи завтра?
- Так, я очікую складної гри завтра. В минулому матчі у захисників було багато роботи, але тоді нам вдалося зіграти на нуль. Ми приїхали для того, щоб завоювати очки, якщо це буде можливо.