Кент Нільсен: «Нас не хвилює, що не ми є фаворитами в завтрашній грі, ми спробуємо проявити себе»

Динамо Київ 5 Листопада, 22:11 1189
Кент Нільсен: «Нас не хвилює, що не ми є фаворитами в завтрашній грі, ми спробуємо проявити себе»    | 19-27
Після передматчевої прес-конференції головний тренер данського «Ольборгу» Кент Нільсен відповів на запитання журналістів.

- Після невдачі в Данії «Динамо» завтра спробує не просто перемогти, але обіграти «Ольборг» з великим рахунком...

- «Динамо» - дуже сильна команда, перемога над якою стала сюрпризом для нас, - відповів Кент Нільсен. - І ми знаємо, що кияни, звичайно ж, спробують довести, що це було помилкою, так що ми очікуємо складного матчу. В Ольборгу ми провели хороший матч, але нам необхідно поліпшити свою гру ще більше. Також в домашньому поєдинку нам допомогла удача. «Ольборг» не є фаворитом завтрашнього матчу, але ми будемо намагатися показати свої найкращі якості. Сподіваємося, що удача знову буде на нашому боці, але, крім цього, ми повинні проявити сильну командну гру. «Динамо» залишається фаворитом, але ми зробимо все, щоб добути хороший результат.

- Вдома «Ольборгу» вдавалося проводити хороші контратаки, чи зможе ваша команда повторити це в Києві?

- На своєму полі ми граємо сильніше, ніж у виїзних матчах. Думаю, що за останні пару тижнів форма, в якій знаходиться наша команда, тільки покращилася. Нас не хвилює, що не ми є фаворитами в завтрашній грі, ми спробуємо проявити себе. Знаємо, що у «Динамо» багато сильних гравців - Ярмоленко, Кравець, Ленс, Беланда. Це дійсно дуже хороші футболісти!

- В останньому матчі чемпіонату України «Динамо» перемогло «Дніпро» - це був поєдинок за перше місце.

- Так, ми дивилися гру. Це сильний результат для «Динамо», вони зіграли дуже добре. Я вже назвав декількох футболістів київської команди, щоб показати, що ми готові до завтрашнього матчу. (Посміхається.)