Микита Шевченко: «До сих пір не вірю в те, що отримав виклик до Національної збірної»

Футбол України 6 Листопада, 08:13 821
Микита Шевченко: «До сих пір не вірю в те, що отримав виклик до Національної збірної»   | 19-27
Голкіпер луганської «Зорі» Микита Шевченко поспілкувався з кореспондентом прес-служби і поділився враженнями від виклику до Національної збірної України.

- Досі не вірю в те, що отримав виклик до Національної збірної (усміхається). Повірю, напевно, тільки тоді, коли приїду в розташування команди.

- Від кого дізнався, що викликаний в збірну?

- Мені повідомила про це дружина і привітала. Я думав, що вона жартує. Але потім почали дзвонити друзі, хлопці з команди і тоді почав розуміти, що це дійсно правда.

- Хто після дружини привітав першим?

- Їхав разом із Сашком Караваєвим, от він і привітав. Слідом за ними це зробили Діма Хомченовський і Макс Білий. Вчора, наприклад, надіслав смс з привітаннями і голкіпер «Шахтаря» Андрій Пятов.

- Напевно, тобі буде легше адаптуватися у збірній, бо деяких хлопців ти знав ще по «Шахтарю».

- Так, так і є. Разом зі мною поїдуть також Пилип Будківський та Дмитро Хомченовський. Крім цього, з деякими, як ви сказали, знайомий ще з часів «Шахтаря».

- Що особисто для тебе означає така подія, як виклик в національну команду?

- Перш за все, це стимул. Стимул ще більше працювати. Не зупинятися на досягнутому, а завжди крокувати тільки вперед. Буду робити все від себе залежне, щоб закріпитися в збірній.

- Попереду на вас чекає непроста гра проти запорізького «Металурга»...

- Буде цікавий, непростий і непоступливий матч. Одним словом - постараємося зробити все від себе залежне, щоб взяти очки.