- Досі не вірю в те, що отримав виклик до Національної збірної (усміхається). Повірю, напевно, тільки тоді, коли приїду в розташування команди.
- Від кого дізнався, що викликаний в збірну?
- Мені повідомила про це дружина і привітала. Я думав, що вона жартує. Але потім почали дзвонити друзі, хлопці з команди і тоді почав розуміти, що це дійсно правда.
- Хто після дружини привітав першим?
- Їхав разом із Сашком Караваєвим, от він і привітав. Слідом за ними це зробили Діма Хомченовський і Макс Білий. Вчора, наприклад, надіслав смс з привітаннями і голкіпер «Шахтаря» Андрій Пятов.
- Напевно, тобі буде легше адаптуватися у збірній, бо деяких хлопців ти знав ще по «Шахтарю».
- Так, так і є. Разом зі мною поїдуть також Пилип Будківський та Дмитро Хомченовський. Крім цього, з деякими, як ви сказали, знайомий ще з часів «Шахтаря».
- Що особисто для тебе означає така подія, як виклик в національну команду?
- Перш за все, це стимул. Стимул ще більше працювати. Не зупинятися на досягнутому, а завжди крокувати тільки вперед. Буду робити все від себе залежне, щоб закріпитися в збірній.
- Попереду на вас чекає непроста гра проти запорізького «Металурга»...
- Буде цікавий, непростий і непоступливий матч. Одним словом - постараємося зробити все від себе залежне, щоб взяти очки.