З цікавих моментів тієї зустрічі (епізоди ви можете подивитися на ВІДЕО) зазначимо у нас участь у ній в якості гравця нинішнього головного тренера «біло-синіх» Сергія Реброва, капітана команди Олександра Шовковського, а у суперників Нільсена, правда не Кента, а всього лише однофамільця рульового наших суперників теперішнього призову.
Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд, матч-відповідь
25.08.1999. Київ. Стадіон «Динамо». 15 000 глядачів
«Динамо» - «Ольборг» - 2:2 (0:1)

«Динамо»: Шовковський, Герасименко (Кормільцев, 60), Головко, Ващук, Дмитрулін, Каладзе, Косовський, Ребров, Гусін, Яшкін, Шацьких.
«Ольборг»: Нільсен, Томсен, Белум, Горд, Опер, Йессен, Андерссон, Матовац, Пріске, Гордсе, Страндлі.
Голи: 0:1 Опер (9), 0:2 Горд (47), 1:2 Гусін (75), 2:2 Шацьких (90).