«Динамо» Київ дякує за науку

Динамо Київ 6 Листопада, 11:52 838
«Динамо» Київ дякує за науку  | 19-27
Футболісти і тренери київського «Динамо» хоч і вдячні «Ольборгу» за велику поразку в Данії, але мають намір подати супернику урок у відповідь.

Футболісти і тренери київського «Динамо» хоч і вдячні «Ольборгу» за велику поразку в Данії, але мають намір подати супернику урок у відповідь.

Для київського «Динамо» і «Ольборга» матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА може стати ключовим у квартеті J, адже зараз відразу три претенденти на путівку в плей-офф мають по шість очок, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Кожен з лідерів, включаючи «Стяуа», поки вигравав вдома, а також укладав на лопатки аутсайдера групи «Ріу Аве», але по разу оступався на полі одного з конкурентів. Те ж відбулося і з командою Сергія Реброва, яка два тижні тому досить несподівано провалила виїзд до Данії. Незважаючи на те, що підсумковий рахунок 0:3 абсолютно не відображав перебіг подій в Ольборзі, проти факту не попреш - «Динамо» вперше в сезоні поступилося з великим рахунком.

А ось підопічних Кента Нільсена подарунок від «біло-синіх», схоже, надзвичайно надихнув. Відтоді команда здобула ще три перемоги на внутрішній арені, не пропустивши жодного м'яча! Що, втім, не повинно надмірно насторожувати господарів - в останньому турі першості України на виїзді вони завдали першої в сезоні поразки «Дніпру» (3:0) і змістили його з першого рядка в таблиці. До слова, так високо «Динамо» не забиралося з весни 2012 року.

Очевидно, тепер «Динамо» постарається взяти реванш у «Ольборга». Тим більше, що в разі чергової перемоги на «Олімпійському» дворазові володарі Кубка кубків зроблять великий крок на шляху до 1/16 фіналу Ліги Європи. «Думаю, в Дніпропетровську ми вже частково реабілітувалася за поразку від датчан, - сподівається опорний хавбек «Динамо» Сергій Рибалка. - Зараз всі хлопці на підйомі, ми хочемо довести, що матч в Данії - це проста випадковість».

Розбору тієї гри тренери «Динамо» приділили чимало часу, адже після липневої поразки в Суперкубку України від «Шахтаря» (0:2) біло-сині не програвали. «Єврокубковий провал змусив нас приділити додаткову увагу теорії, - зізнається Сергій Ребров. - Ми детально розібрали всі дії гравців і те, як саме вони повинні були перебудовуватися. Гра з «Дніпром» показала, що висновки хлопці зробили, а значить зустріч з «Ольборгом» в підсумку послужила нам добру службу».

Оптимізм тренера поділяє і Рибалка. «В цілому, думаю, ми вже знаємо, як грає суперник, - додає він. - Датчан відрізняє дисципліна і злагодженість гри, з якої ніхто не випадає, всі зберігають компактність, повертаються, ведуть боротьбу до кінця. Хороша команда, але вдома ми зобов'язані її обіграти!» Вболівальники і преса тим часом не просто чекають від «Динамо» перемоги, вони сподіваються на повний реванш за поразку з рахунком 0:3. Адже в разі рівності очок на фініші групи в хід підуть особисті зустрічі.

Самі динамівці так далеко поки не заглядають. «Наше завдання - не прораховувати варіанти, а в кожному матчі боротися за перемогу, - каже Олег Гусєв, в Дніпропетровську зіграв свій 500-й офіційний поєдинок в кар'єрі. - Тепер все тільки в наших руках, ні від кого з прямих конкурентів ми не залежимо». Що ж, 31-річний вінгер абсолютно правий - і в чемпіонаті країни, і в Лізі Європи багато що, хоч і не все, залежить від якості гри самих підопічних Реброва.

«Дуже своєчасно «Ольборг» струснув нашу команду, поставивши нас на місце, - підмічає ветеран киян. - А то переможна серія мимоволі стала наводити на думку, що у «Динамо» все і так виходить, все вдається. Але як тільки ми стали менше викладатися на тренуваннях і в матчах, як тут же отримали 0:3». Судячи з усього, звіт про скоєне дає собі і Нільсен, який заявив: «У Києві нас чекає справжня битва, і моїм гравцям дуже важливо витримати цю боротьбу». Воно й зрозуміло - коса знайде на камінь.