«Динамо» - «Ольборг»: останні новини перед грою

Динамо Київ 6 Листопада, 12:51 1202
«Динамо» - «Ольборг»: останні новини перед грою  | 19-27
Сьогодні у Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА «Динамо» (Київ) – «Ольборг».

Стартовий свисток білоруського арбітра Олексія Кульбакова пролунає о 22:05.

Напередодні команди провели передматчеві тренування. Динамівці традиційно тренувалися на заміській базі у Конча-Заспі, а датчани, які пробули до Києва в середу вдень, провели тренування ввечері на «Олімпійському».

Вранці у день гри відбулося традиційна передматчева нарада, на якій було затверджено, що «Динамо» зіграє у домашньому, білому комплекті форми (голкіпер у зеленому), у той час як гості вдягнуть виїзні комплекти бордового кольору (голкіпер гратиме у блакитному). Арбітри вийдуть на гру у жовтих футболках.

За десять годин до початку поєдинку, згідно даних сервісу онлайн продажу квитків ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua, у вільному продажі залишалося трохи більше 31-ї тисячі квитків. Отже, майже 40 тисяч квитків на гру вже продано.

Синоптики прогнозують на сьогоднішній день в Києві хмарну погоду, проте без опадів. На момент початку матчу температура становитиме близько +4°C.