Це буде 18 поєдинок українських та данських клубів на єврокубковій арені. На рахунку наших клубів дев'ять перемог і п'ять нічиїх, ще в трьох матчах успіх святкували данці. Особливо болючим було якраз останнє, згадуємо матч двотижневої давності.
Цікаво, що «Ольборг» грав виключно з київським «Динамо» і у всіх чотирьох зустрічах брав участь нинішній наставник киян Сергій Ребров, пише Xsport
