Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний розповів, що його команду останнім часом переслідує фатальне невезіння, котре змушує його думати про втручання потойбічних сил. Разом з тим Грозний спростував інформацію, що у спробі зламати ситуацію гравці і керівництво клубу навіть відвідали церкву і монастир.
«У команді у нас все відмінно. В колективі відмінний мікроклімат, нічого дивного не відбувається. Але коли команда має в кожному матчі по п'ять-сім моментів, при цьому м'яч ніяк не залітає у ворота - починаєш замислюватися над можливим втручанням якихось вищих сил. Це не пов'язано з рівнем майстерності футболістів. Шацьких - найкращий бомбардир в історії чемпіонату України. Фещук - висококваліфікований нападник. Бурдужан гравець збірної Румунії. Інші гравці атакуючої групи теж висококласні гравці.
Таке фатальне невезіння може бути в одному матчі, максимум у двох. Але коли це відбувається протягом багатьох ігор - це дивно. М'яч системно не йде у ворота. Дійсно, як ніби хтось чаклує. Ні в церкву, ні в монастир не ходили, це неправда.
А взагалі, зараз футбол вторинний. Головне - щоб вже нарешті настав мир в Україні. Ми всі хочемо футбольних баталій і битв, а не політичних», - сказав Грозний в бесіді з кореспондентом «Чемпионату» Марком Шкодою.