«У матчі Ліги Європи мене вилучили, проте команда здобула важливі 3 очки. Дякую Домагою та Олегу», - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook.

«У матчі Ліги Європи мене вилучили, проте команда здобула важливі 3 очки. Дякую Домагою та Олегу», - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook.
