Сергій Рибалка: «Було важко грати до кінця». ВІДЕО

Динамо Київ 7 Листопада, 00:10 1608
Сергій Рибалка: «Було важко грати до кінця». ВІДЕО  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка прокоментував перемогу своєї команди над «Ольборгом».

- Команда дуже хороша. Дуже важкий перший тайм був. Добре, що виграли.

- Прокоментуй епізод з видаленням Драговича.

- Побіг один в один, за таке дають червону картку. Добре, що одразу після видалення забили.

- Здалося, що після видалення «Динамо» активізувалося...

- До цього, я вважаю, ми добре грали, пресингували. Добре, що забили, коли видалили гравця, а там вже грали від оборони на контратаках і в кінці забили.

- «Динамо» зараз опинилося на першому місці. Як вважаєш, чи гарантувало «Динамо» собі прохід далі?

- Ще не вирішено, ще потрібно вдома обіграти «Ріу Аве» і тоді вже вийдемо з групи. Ще не все вирішено.

- У першому таймі у вас нічого не виходило в атаці...

- Хороша команда у них. Вони добре тримають м'яч і добре обороняються. Дуже сподобалася команда, добре, що виграли.

- Може, видалення потрібно було провести в першому таймі, раз після нього так пішло?

- Та ні (посміхається). Це дуже важко. Вам може так здається, але нам важко було грати до кінця.