Захисник «Динамо» Євген Хачеріді, після матчу Ліги Європи проти «Ольборгу», поспілкувався з журналістами.
- На останніх хвилинах було видно, що дуже складно стримувати тиск суперника, у якого, плюс до всього, був один додатковий гравець.
- Так, було складно у меншості, але нічого. Коли ми грали у меншості, у них моментів особливо не було. Так, контролювали м’яч, але ми втримали перемогу. 3 очки важливі здобули.
- Були моменти, коли білоруський рефері з вами активно про щось спілкувався.
- Так, моментами й таке було. Він же на фоли не свистів.
- Шовковський не заспокоював?
- Ні, просто сказав аби я мовчав.
- Після вилучення, вірив у перемоги? Чи все ж таки, були певні побоювання?
- Дуже складно грати проти гарної команди в меншості 20 хвилин. Дуже добре, що ми забили зі стандарту. В кінці забили в контратаці. Плюс. Не пропустили, що також важливо.
- Чому перший тайм вийшов не таким, як другий?
- Так, перший тайм ми зіграли погано. Будемо дивитись, розбиратись. Якось в’яло зіграли, швидкості не вистачало.