Євген Хачеріді: «Дуже складна гра». ВІДЕО

Динамо Київ 7 Листопада, 00:47 1249
Євген Хачеріді: «Дуже складна гра». ВІДЕО  | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Хачеріді, після матчу Ліги Європи проти «Ольборгу», поспілкувався з журналістами.

Захисник «Динамо» Євген Хачеріді, після матчу Ліги Європи проти «Ольборгу», поспілкувався з журналістами.

- На останніх хвилинах було видно, що дуже складно стримувати тиск суперника, у якого, плюс до всього, був один додатковий гравець.

- Так, було складно у меншості, але нічого. Коли ми грали у меншості, у них моментів особливо не було. Так, контролювали м’яч, але ми втримали перемогу. 3 очки важливі здобули.

- Були моменти, коли білоруський рефері з вами активно про щось спілкувався.

- Так, моментами й таке було. Він же на фоли не свистів.

- Шовковський не заспокоював?

- Ні, просто сказав аби я мовчав.

- Після вилучення, вірив у перемоги? Чи все ж таки, були певні побоювання?

- Дуже складно грати проти гарної команди в меншості 20 хвилин. Дуже добре, що ми забили зі стандарту. В кінці забили в контратаці. Плюс. Не пропустили, що також важливо.

- Чому перший тайм вийшов не таким, як другий?

- Так, перший тайм ми зіграли погано. Будемо дивитись, розбиратись. Якось в’яло зіграли, швидкості не вистачало.