Роман Єрьоменко: «Ми зробили маленький подвиг»

Світовий футбол 7 Листопада, 05:41 683
Роман Єрьоменко: «Ми зробили маленький подвиг»   | 19-27
Колишній півзахисник київського «Динамо» Роман Єрьоменко, який нині є гравцем московського ЦСКА, прокоментував для офіційного сайту УЄФА виїздну перемогу своєї команди над «Манчестер Сіті» - 1:2.

Колишній півзахисник київського «Динамо» Роман Єрьоменко, який нині є гравцем московського ЦСКА, прокоментував для офіційного сайту УЄФА виїздну перемогу своєї команди над «Манчестер Сіті» - 1:2.

«Ми зробили маленький подвиг. Не злякалися суперника, весь матч слідували своїй тактиці. Радий, що повернули собі шанси на вихід в плей-офф Ліги чемпіонів. Сподіваюся, тепер у поєдинках з «Ромою« і «Баварією« нам буде психологічно легше. До речі, мій брат і батьки спеціально приїхали на гру з Шотландії. Може, тепер на всі матчі ЦСКА в Лізі чемпіонів їх запрошувати?», - говорить Роман.