Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук – про перемогу над «Ольборгом» в матчі четвертого туру Ліги Європи.
«Ми виграли дуже важливий матч у турнірному плані, хоча ці три очки далися нелегко. Я б не говорив, що справа у втомі, просто суперник діяв дуже агресивно і грамотно. Трохи і нервозність давалася взнаки, оскільки ціна помилки була висока. В перерві у нас в роздягальні відбулася розмова, після чого і наша команда вийшла на поле більш зібраною, звідси - швидкість та моменти», - цитує Сидорчука офіційний сайт УЄФА.