Сергій Сидорчук: «Після розмови в перерві вийшли більш зібраними»

Динамо Київ 7 Листопада, 05:51 1018
Сергій Сидорчук: «Після розмови в перерві вийшли більш зібраними»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук – про перемогу над «Ольборгом» в матчі четвертого туру Ліги Європи.

Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук – про перемогу над «Ольборгом» в матчі четвертого туру Ліги Європи.

«Ми виграли дуже важливий матч у турнірному плані, хоча ці три очки далися нелегко. Я б не говорив, що справа у втомі, просто суперник діяв дуже агресивно і грамотно. Трохи і нервозність давалася взнаки, оскільки ціна помилки була висока. В перерві у нас в роздягальні відбулася розмова, після чого і наша команда вийшла на поле більш зібраною, звідси - швидкість та моменти», - цитує Сидорчука офіційний сайт УЄФА.