Ларсен: «Динамо» краще скористалось перервою»

Динамо Київ 7 Листопада, 06:02 1035
Ларсен: «Динамо» краще скористалось перервою»    | 19-27
Воротар «Ольборга» Ніколай Ларсен прокоментував поразку своєї команди київському «Динамо».

Воротар «Ольборга» Ніколай Ларсен прокоментував поразку своєї команди київському «Динамо».

«Динамо» краще скористалось перервою. Ми вже не змогли так контролювати м'яч і тому віддали ініціативу. Напевно, наша команда ще дуже молода, не має великого міжнародного досвіду. Тим не менш поступово ми покращуємо свою гру, так що боротьба в групі ще не завершена», - цитує Ларсена офіційний сайт УЄФА.