Сергій Кандауров: «Видно, що «Динамо» дуже добре готове фізично»

Динамо Київ 7 Листопада, 06:15 1214
Сергій Кандауров: «Видно, що «Динамо» дуже добре готове фізично»    | 19-27
Експерт «Профутболу» Сергій Кандауров прокоментував перемогу киян на «Ольборгом».

Експерт «Профутболу» Сергій Кандауров прокоментував перемогу киян над «Ольборгом».

«Теж похвалю «Динамо», яке протидіяло дуже організованому «Ольборгу». Команди продемонстрували хороший футбол. Але сподобалось, що команда киян грала до кінця. Видно, що «Динамо» фізично дуже добре готове, на ходу. «Дотисли» в десятьох. Ми вірили в «Динамо», в їхню перемогу, переживали. Словом, молодці».