Визначився найкращий гравець у складі «Динамо» проти «Ольборгу»

Динамо Київ 7 Листопада, 11:05 981
Визначився найкращий гравець у складі «Динамо» проти «Ольборгу»  | 19-27
Захисник Домагой Віда став найкращим гравцем у складі «Динамо» в матчі проти данського «Ольборгу»

Захисник Домагой Віда став найкращим гравцем у складі «Динамо» в матчі проти данського «Ольборгу».

Під час голосування в офіційній групі київського «Динамо» у соцмережі «Вконтакте», захисник «біло-синіх» набрав 19% голосів.

Друге місце посів Олег Анатолійович Гусев. За нього проголосувало 18%.

Замикає трійку лідерів, крайній півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс. У його активі 14,3% голосів.