Захисник Домагой Віда став найкращим гравцем у складі «Динамо» в матчі проти данського «Ольборгу».
Під час голосування в офіційній групі київського «Динамо» у соцмережі «Вконтакте», захисник «біло-синіх» набрав 19% голосів.
Друге місце посів Олег Анатолійович Гусев. За нього проголосувало 18%.
Замикає трійку лідерів, крайній півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс. У його активі 14,3% голосів.