«Думаю, не просто так я грав з донецьким «Металургом». Якщо чесно, то я сам увечері перед самою грою тільки дізнався, що буду готуватися до цього матчу. Мабуть, це все розглядалося, десь прописано в правилах і тому так вирішили.
Що стосується заяви «Дніпра»... Ротань отримав червону картку безпосередньо в матчі з «Динамо». Якби сказали пропустити матч з донецьким «Металургом», я б його пропустив - в цьому проблеми немає. А висмоктувати з пальця, я думаю, «Дніпру» це не личить. Тим більше, я дуже поважаю цю команду, у мене там багато товаришів по збірній. Висмоктувати з пальця таку ситуацію, я думаю, неправильно. Ось на полі нехай найсильніший перемагає і там все показує, а не судові інстанції або дисциплінарні засідання. Так вони чемпіонат не зможуть виграти.
Не розумію таку сильну команду, як «Дніпро». Хапатися за такі незрозумілі епізоди - це неправильно. Думаю, якби десь було прописано в правилах, що раз перенесли тур, то я повинен пропустити наступний, я б з «Металургом» пропустив. Не знаю... Нехай вирішують люди, які за це відповідають, але я думаю, що з точки зору «Дніпра» це неправильно», - сказав Степаненко, передає Шахта.org