«Динамо» - «Ольборг»: ФОТО З МАТЧУ

Динамо Київ 7 Листопада, 12:24 1371
«Динамо» - «Ольборг»: ФОТО З МАТЧУ            | 19-27
До вашої уваги фото з матчу Ліги Європи між київським «Динамо» та данський «Ольборгом», який відбувся на НСК «Олімпійський».

До вашої уваги фото з матчу Ліги Європи між київським «Динамо» та данським «Ольборгом», який відбувся на НСК «Олімпійський».

Більше світлин з матчу «Динамо» - «Ольборг» дивіться за наступним посиланням:
1927.com.ua/media/album/128

© Фото: Сергій Ярошевський, Ілля Губань та Оксана Васильєва