До вашої уваги фото з матчу Ліги Європи між київським «Динамо» та данським «Ольборгом», який відбувся на НСК «Олімпійський».
Більше світлин з матчу «Динамо» - «Ольборг» дивіться за наступним посиланням:
1927.com.ua/media/album/128
© Фото: Сергій Ярошевський, Ілля Губань та Оксана Васильєва