Руслан Ротань: «Поразка від київського «Динамо» нас загартувала»

Динамо Київ 7 Листопада, 12:43 925
Руслан Ротань: «Поразка від київського «Динамо» нас загартувала»    | 19-27
Капітан дніпропетровського «Дніпра» Руслан Ротань розповів про матч проти азербайджанського «Карабаха» в 4-му турі групового турніру Ліги Європи.

- «Карабах» - хороша команда. З ними важко грати. Добре, що скористалися своїми моментами. Можу сказати, що недавня поразка від київського «Динамо», в першості країни, нас якось загартувала. Справжній колектив повинен вміти зібратися в потрібний момент. Не можна розкисати, коли здається, що все йде не так, - цитує Ротаня офіційний сайт УЄФА.