Бразильський захисник «Динамо» висловив здивування поведінкою ультрас київського клубу в матчі з «Ольборгом».
«На вулиці - нуль градусів, а ультрас «Динамо» навіть без футболок», - пише Бетао на своїй сторінці в соціальній мережі «Instagram».

Бразильський захисник «Динамо» висловив здивування поведінкою ультрас київського клубу в матчі з «Ольборгом».
«На вулиці - нуль градусів, а ультрас «Динамо» навіть без футболок», - пише Бетао на своїй сторінці в соціальній мережі «Instagram».
