Конголезький форвард київського «Динамо» в своєму профілі в соціальній мережі «Instagram» звітує про проведене тренування.
Схоже на те, що Мбокані незабаром приєднається до основи «біло-синіх»: «Після тренування. Все нормально», - коротко звітує під фото Мбокані.
