У жовтні «Динамо» провело п’ять матчів, два у Лізі Європи, два у Прем’єр-лізі і один у Кубку України. Розпочався місяць для динамівців вдало – домашніми перемогами у дуже важливих іграх зі «Стяуа» (3:1) та «Шахтарем» (1:0). Після перерви, пов’язаної з матчами національних збірних, слідували дві гостьові гри, у яких «Динамо» здобуло розгромну перемогу над «Говерлою» (4:0), але потім поступилося у Данії «Ольборгу» (0:3). Завершав жовтневу програму кубковий матч-відповідь з «Карпатами» (1:0).
Отже, жовтневий доробок «Динамо» - чотири перемоги і одна поразка, по м’ячах – 9:4.
У цих п’яти іграх Сергій Ребров задіяв 19 виконавців, шестеро з- яких взяли участь у всіх матчах – Александар Драгович, Домагой Віда, Сергій Сидорчук, Андрій Ярмоленко, Артем Кравець та Лукаш Теодорчик.
Для визначення кращих враховувалися середні оцінки, які отримали гравці від відвідувачів офіційного сайту ФК «Динамо» (Київ) за підсумками кожного матчу жовтня. Потім оцінки кожного окремого гравця за всі ігри підсумовувалися, і таким чином визначався його рейтинг за місяць.
Отже, найкращим гравцем за підсумками жовтня став Андрій Ярмоленко (загальний рейтинг – 39,9).
Відзначимо, що для Андрія цей титул є вже третім поспіль. Вболівальники визначали Ярмоленка кращим гравцем і за підсумками серпня і вересня.

Андрій провів всі п’ять матчів без замін, залишаючись на полі з першої хвилини і до останньої. Доречі, так само як і Домагой Віда та Александар Драгович. Але на відміну від захисників, Ярмоленку доводиться набагато більше рухатися на полі, саме він є двигуном, рушійною силою більшості атак «біло-синіх».
До того ж, у трьох поєдинках з п’яти Андрій виводив «Динамо» на поле у якості капітана команди – в матчах зі «Стяуа», «Шахтарем» та «Ольборгом».
Найрезультативнішим для Ярмоленка видався матч Ліги Європи проти «Стяуа», у якому він взяв безпосередню участь у всіх трьох голах «біло-синіх» - відзначився голом та двома результативними передачами.

Друге місце глядацьких симпатій за підсумками жовтня посів Сергій Сидорчук (загальний рейтинг – 39,2).
При визначенні кращих гравців «Динамо», звісно, враховуються лише матчі за нашу команду. Проте можна впевнено стверджувати, що якби до уваги бралися і матчі за національну збірну, то Сидорчук мав би всі шанси зайняти перше місце.
У минулому місяці вся футбольна Україна інакше подивилася на 23-річного півзахисника «біло-синіх». Він став справжнім героєм ігор національної команди проти Білорусі та Македонії, відзначившись голами у обох матчах, які стали для нього лише першим і другим у футболці збірної.
Однак і до ігор за збірну Сергій чудово себе проявив у клубі, зокрема у поєдинках проти «Стяуа» та «Шахтаря», про що красномовно свідчать оцінки вболівальників, згідно яких він був одним із кращих у тих матчах. Яскрава гра за збірну стала результатом плідної праці Сидорчука у «Динамо» та довіри до нього головного тренера. Лише в одному матчі, зі «Стяуа», Сергій не дограв до кінця зустрічі, будучи замінений на 76-й хвилині. У грі з «Говерлою» він забив свій перший гол у поточному сезоні Прем’єр-ліги.
«Бронзу» за підсумками минулого місяця отримав хорватський захисник Домагой Віда (загальний рейтинг – 36.7).
Домагой, як і Андрій Ярмоленко провів усі п’ять матчів без замін. Це свідчить про те, що він дійсно перетворився на незамінного гравця нашої команди. Віда, до того ж, є універсалом, цього місяця до позицій правого та центрального захисників у своєму резюме він може додати і позицію лівого захисника, де він теж добре впорався зі своїми обов’язками.
Та окрім універсалізму та надійної гри в обороні Віду вирізняє рідка, як для захисника якість – гольове чуття. При чому забиває голи хорват виключно у надважливих матчах з важкими суперниками. Для донецького «Шахтаря» він вже є своєрідним палачем – як і у кубковому фіналі, гол у виконанні Віди приніс «біло-синім» перемогу над принциповими суперниками. Саме такими подвигами Домагой і заслужив любов вболівальників.