«Травму, яка не дозволить зіграти з Люксембургом, я отримав ще перед матчем з варшавською «Легією» в Лізі Європи, - сказав Едмар в бесіді з кореспондентом MatchDay Павлом Рожковим. - У мене пошкодження задньої поверхні стегна - потрібно як слід «закачати» ногу. Я пройшов медобстеження в збірній і лікарі сказали, що для повного відновлення ще потрібен час».
"Після цього я поговорив з Михайлом Івановичем (Фоменко. - Ред.), і він сказав, що мене відпускає. Матч зі збірною Люксембургу дуже важливий для нашої команди, тому в ньому мають взяти участь тільки ті, хто повністю готовий».
"Звичайно, дуже шкода, що не зможу допомогти хлопцям у цій грі, але, сподіваюся, моя відсутність не позначиться. Вірю, що збірна України добуде перемогу», - зазначив Едмар.
Едмар: «Шкода, що не зможу зіграти з Люксембургом»
Півзахисник збірної України залишив розташування «синьо-жовтих» в Козині.