Едмар: «Шкода, що не зможу зіграти з Люксембургом»

Футбол України 12 Листопада, 18:44 734
Едмар: «Шкода, що не зможу зіграти з Люксембургом»   | 19-27
Півзахисник збірної України залишив розташування «синьо-жовтих» в Козині.

«Травму, яка не дозволить зіграти з Люксембургом, я отримав ще перед матчем з варшавською «Легією» в Лізі Європи, - сказав Едмар в бесіді з кореспондентом MatchDay Павлом Рожковим. - У мене пошкодження задньої поверхні стегна - потрібно як слід «закачати» ногу. Я пройшов медобстеження в збірній і лікарі сказали, що для повного відновлення ще потрібен час».

"Після цього я поговорив з Михайлом Івановичем (Фоменко. - Ред.), і він сказав, що мене відпускає. Матч зі збірною Люксембургу дуже важливий для нашої команди, тому в ньому мають взяти участь тільки ті, хто повністю готовий».

"Звичайно, дуже шкода, що не зможу допомогти хлопцям у цій грі, але, сподіваюся, моя відсутність не позначиться. Вірю, що збірна України добуде перемогу», - зазначив Едмар.