Фанати чернігівської «Десни» подякували вболівальникам «Динамо» за допомогу. ФОТО

Динамо Київ 12 Листопада, 22:42 924
Фанати чернігівської «Десни» подякували вболівальникам «Динамо» за допомогу. ФОТО  | 19-27
На свої сторінці у соціальній мережі «Вконтакте» ультрас чернігівської «Десни» написали слова подяки.

Динамівські ультрас допомогли фінансово вболівальникам «Десни» для того, щоб ті придбали найнеобхідніші речі для чернігівських фанів, які наразі знаходяться в АТО.