Владлен Юрченко: «Приємно, що забив гол, хоч і не офіційна гра»

Динамо Київ 13 Листопада, 17:16 936
Владлен Юрченко: «Приємно, що забив гол, хоч і не офіційна гра»    | 19-27
Капітан молодіжної збірної України Владлен Юрченко, після матчу з турками, поспілкувався з журналістами

- Як тобі гра?

- Добре що виграли. Позитивний результат. В принципі - все добре.

- Яка ваша задача була на гру?

- Не дати їм розбігтися. Грати щільніше, тому що ми знали, що вони будуть контролювати м'яч. До того ж, коли відбираємо м'яч вибігти в контратаку.

- Наскільки видалення в складі турецької збірної вплинуло на результат матчу?

- Ну, я думаю, ми і так в другому таймі трохи піддавлювали їх. Це їх проблеми. Я не хочу про це говорити. Головне що ми виграли 2:0.

- Перший гол забив за молодіжну збірну. Які емоції?

- Це не офіційний матч був. Треба забивати в офіційних. Але приємно.

- Сьогодні ти подавав усі кутові, уся гра йшла через тебе. Які відчуття, коли ти один з лідерів команди, на тебе розраховують, як на провідного гравця?

- Приємно, що так виходить, що, напевно, проявляю лідерські якості в певних моментах. Головне, що команда добре зіграла. Усі хлопці молодці.

- Сьогодні була товариська гра, але турецькі гравці грали дуже жорстко і емоційно. На твою думку, вони показали характер?

- Так, це така нація. Мені з ними завжди було складно грати. Кожен момент і їх вболівальники, які прийшли, постійно вистрибували, їх запасні гравці вистрибували, провокували нас. Гадаю, у них всі такі ігри

- У моменті біля лави запасних турецької команди. Що там сталось?

- Я подумав, що їх «десятка» спеціально стрибнув нашому у ноги. Все спокійно обійтись не могло. Але навіщо стрибати на мене ззаду в товариській грі? Я вважаю, що це неправильно.

- На що здатен цей склад збірної?

- Якщо кожен буде працювати в клубах, грати, а я думаю, що це так і буде з часом, то, потенціал дуже великий.

- Ми вже зачекались, коли тебе будуть частіше випускати в складі «Байєру», коли «прийдуть» голи. Щось обіцяє тренер?

- Спілкуюсь із ним. Каже, що треба ще підтягнути рівень тактичної гри, пресингу. Я чекаю і працюю. Якщо буду грати – можливо будуть і голи. Якщо я сиджу – голів не буде.

- У тебе є хоча б мінімальна практика? За резерв граєш?

- У нас є товариські матчі. Але, мало граю.

- Як проходить процес адаптації?

- Вже нормально. Спочатку було складно, а зараз вже краще.

- Якщо не секрет, що в німецькій пресі кажуть з приводу ситуації в Україні?

- Я не читаю пресу, але знаю, що майже нічого не кажуть вже.

- А особисто твоя думка?

- У кожного своя думка. Я особисто хочу, щоб скоріше закінчилась ця війна і, щоб люди не гинули.

- Німецьку мову вчиш?

- Так, вчу. Уже розумію багато чого, але розмовляти складно.

- Чи готовий дати німецьким журналістам інтерв’ю на німецькій мові?

- Ще ні. Ось через декілька місяців...