Артем Мілевський: «Зрадів, дізнавшись про можливий виклик до збірної»

Динамо Київ 13 Листопада, 17:25 5016
Артем Мілевський: «Зрадів, дізнавшись про можливий виклик до збірної»   | 19-27
Нападаючий «Хайдука» Артем Мілевський прокоментував інформацію щодо його можливого виклику в національну збірну України, а також розповів, чому так любить приїжджати в головну команду країни.

Нападаючий «Хайдука» Артем Мілевський прокоментував інформацію щодо його можливого виклику в національну збірну України, а також розповів, чому так любить приїжджати в головну команду країни, пише MatchDay.

- Артем, як сприйняв інформацію про твій можливий виклик в команду Михайла Фоменка?

- Вже не раз говорив, що мій пріоритет - повернутися в національну збірну України. Коли мій менеджер Олександр Панков розповів, що з'явилися в ЗМІ повідомлення про моє можливе повернення в збірну, зрадів. Але розумію, що потрібно продовжувати працювати. Хотів би сказати, що у фізичному плані почуваюся дуже добре. Головний тренер «Хайдука» Ігор Тудор довіряє мені і це дуже здорово.

- Що особисто для тебе означає національна збірна України?

- У цій команді я провів чимало ігор. Можна згадати ті ж Чемпіонати Світу та Європи. У збірній України дуже хороший колектив. І мені завжди приємно бути його частиною. Завжди радий приїздити в національну збірну.

- Коли журналісти запитали Михайла Фоменка про твої перспективи, тренер відповів, що ти сам нібито говорив про те, що поки не готовий до виступів за національну збірну...

- Тренер привів мої слова, які я говорив кілька тижнів тому. Це не свіжа інформація. В останніх іграх я дуже додав, про що свідчать і два останніх матчі «Хайдука». Я відіграв майже 90 хвилин в кожному матчі. Моя справа - тренуватися і грати. Ну а, якщо буду потрібен тренеру, то я готовий. Із задоволенням знову занурюся в атмосферу першої команди країни.

- Не так давно «Хайдук» провів твою прес-конференцію. Чим здивували хорватські журналісти?

- Не сказав би, що здивували. Як і в Україні, у них було достатньо питань до мене. «Хайдук» набрав хід, і було про що поговорити. Так, можливо ми не граємо в суператакуючий футбол, але, як каже наш головний тренер - головне - результат. Попереду у нас дербі із загребським «Динамо». Настрій на цей матч у нас буде особливий. Цей поєдинок, як в Україні матчі «Динамо» - «Шахтар».