Колишній гравець «Динамо», Браун Ідейє, забив свій другий м’яч у складі «Вест Бромвіч Альбіон».
На цей раз, Браун влучив у ворота «Лестера» у товариській грі перед матчем АПЛ з «Челсі».
За словами керівників «дроздів», цей матч організували аби надати ігрову практику тим гравцям, які її не мають взагалі, або виходять на поле на дуже малий термін часу.