Сергій Гринь: «Усі гравці демонструють футбол високого рівня»

Динамо Київ 13 Листопада, 17:51 1055
Сергій Гринь: «Усі гравці демонструють футбол високого рівня»   | 19-27
Півзахисник молодіжної збірної України Сергій Гринь, спеціально для 1927.com.ua, прокоментував матч з турецькими однолітками, в якому перемогу здобули українці - 2:0.

Півзахисник молодіжної збірної України Сергій Гринь, спеціально для 1927.com.ua, прокоментував матч з турецькими однолітками, в якому перемогу здобули українці - 2:0.

- Усі задоволені, що виграли. Почали з двох перемог. Молодці. Наразі, роз’їжджаємось по клубам.

- У матчі були два моменти, коли емоції брали вверх над гравцями. Це на 57 хвилині, коли видалили гравця збірної Туреччини та біля лави запасних гостей. Що там сталось, може ти бачив?

- Я був на іншій стороні поля, але, як мені здалось, грубо себе повели саме турецькі гравці. Це футбольні моменти, всі «в грі» були. Все нормально

- Не здалось, що турки дуже грубо грали?

- Всі хотіли виграти, всі грали на граний результат. Була така собі війна на полі. Ніхто не хотів поступатись.

- У другому таймі забили два голи. Яка була установка головного тренера у перерві?

- Продовжувати показувати якісну гру. Контролювати м’яч, хід гри, а там, будуть моменти – заб’ємо гол.

- На цей збір Ковалец викликав двох гравців. Які виступають в аматорських лігах. Було відчутно, що вони не професіонали?

- Ні, хлопці мають дуже високий ігровий рівень. Немає гравців низького рівня. Всі підготовлені дуже добре.

- Вилучення якось вплинуло на результат матчу?

- Мені здалось, що і спочатку ми почали контролювати гру. Створювали більше моментів. Після вилучення теж саме продовжувалось.

Розмовляв - Олександр Ушаков