Максим Калініченко, який був одним з ковалів виходу «синьо-жовтих» до чвертьфіналу мундіалю, вирішив повісити бутси на цвях. Про це Максим розповів під час онлайн-конференції.
Водночас Калініченко не має наміру прощатися з футболом остаточно.
Уже екс-футболіст розмірковує над тим, як розпочати навчання на тренера.
За свою кар'єру Максим Калініченко встиг пограти у «Дніпрі», московському «Спартаку» і «Таврії». Саме до прощання з бутсами Калініченка підштовхнуло припинення існування сімферопольського клубу.